Kniha návštěv

Datum: 11.09.2016

Vložil: Smithd144

Titulek: John

Your style is really unique compared to other folks I've read stuff from. fegbdfebedkbfkdd

Datum: 05.12.2014

Vložil: Andrea Šemíková

Titulek: Krásné fotky, spokojené děti.

Často prohlížíme obrázky z Vašich aktivit, zrovna dnes z čertí nadílky :-) Děkujeme :-)

Datum: 07.10.2013

Vložil: Monika Peroutková

Titulek: poděkování

Náš Kuba chodí do vaší školky teprve od září, ale už teď neodolám a musím zde napsat, že jste supr školka. Tolik aktivit, výletů, vjemů a zážitků.... Celé jedno odpoledne mi vyprávěl různé útržky z výletu do Kunštátu. Pamatoval si toho neskutečně moc, dokonce i celé jméno TGM. Nevěděla jsem, co z toho opravdu viděl,tak jsem koukla na fotky a už to chápu. A do zahrady vjemů se rozhodně chci podívat i já. Tolik zážitků vměstnat do jednoho dopoledne...klobouk dolů:-) Moc děkujeme za skvělý přístup a těšíme se na další aktivity, které pro naše děti i nás vymyslíte:-) Peroutkovi

Datum: 02.02.2012

Vložil: Nikola Jančíková

Titulek: Mám vás ráda

Byly jste nejlepší školka na světě moc se mi stýcká s pozdravem Nikoka :)

Datum: 04.02.2012

Vložil: Hana Nečasová

Titulek: Re: Mám vás ráda

Nikolko, tvá pochvala nás nesmírně těší, a že je to už nějaký rok, co jsi nás opustila!Na tvé stýskání máme jednouchý recept, přijď za námi, můžeš si pohrát, zatancovat, něco vytvořit, nebo nám i s něčím pomoci. Dodnes vzpomínáme na vaši krásnou "svatbu" s Tomáškem.

Datum: 10.01.2012

Vložil: Martin

Titulek: SuperGames.cz

Našel jsem super web s online hrama. Mrkněte se na něj, každý si vybere ;-) http://www.supergames.cz

Datum: 16.12.2010

Vložil: Martin Kunc

Titulek: fotka z vánoční besídky

Datum: 19.12.2010

Vložil: Hana Nečasová

Titulek: Re: fotka z vánoční besídky

Milí Kuncovi, děkujeme za vložené fotky, jsou nádherné a byla by škoda se o ně nepodělit.Není v našich silách při vánoční besídce ještě děti fotit, proto přivítáme vaše odkazy ( Rajče se jeví jako ideální, jelikož kapacita vložených fotek na tento web je také omezená).

Datum: 03.03.2010

Vložil: Terezka Kuncová

Titulek: bratříček

Ahoj školičko,moc se mi už stýská po vás kamarádech a hodných paních učitelkách a příští týden už za vámi konečně zase přijdu,byla jsem nemocná,ale hlavně se mi 22.2. už konečně narodil bratříček Honzík,tak jsem s ním a maminkou ještě chtěla být doma.Je to pořádný kus chlapa,měl 4150g a 52cm.Moc vás zdravím a moooc už se na vás těším.
Vaše Terezka Kuncová z berušek

Datum: 31.03.2010

Vložil: Paní učitelky Zdenka a Svatava

Titulek: Re: bratříček

Milá Terezko!
Pokaždé, když se někomu z vás narodí sourozenec máme obrovskou radost.
Přejeme tobě i Honzíkovi hodně zdraví a spoustu krásných zážitků při společných
hrách.Máš teď novou a důležitou roli - jsi sestra. Víme, že pomáháš mamince a až malý Honzík povyroste tak ho určitě naučíš spoustu věcí, které jsi se naučila v Beruškách.Rodičům dodatečně blahopřejeme!