Důležité oznámení

19.listopadu 2023  |  

Vážení rodiče,

rádi bychom vás touto písemnou formou informovali o postoji všech pracovníků MŠ Kárníkova ke stávce vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů na den 27.11. 2023.

Zamýšleným snižování stavu pedagogických i nepedagogických zaměstnanců, a omezování při financování nepedagogických zaměstnanců, může dojít k tomu, že přijdeme o řadu kvalitních a kvalifikovaných kolegů, kteří jsou nedílnou součástí provozu mateřských škol.

Všichni pracovníci naší MŠ Kárníkova se vždy snaží vyjít vstříc Vám, rodičům našich dětí, chápat Vaše pracovní povinnosti, soukromé problémy a běžné starosti, které jsou spojeny s výchovou dětí.

Rádi bychom Vás tedy požádali o Vaši podporu a pochopení pro všechny naše pracovníky, kteří se jednohlasně rozhodli, že se naše MŠ připojí ke stávce vyhlášené na den 27.11.2023.

Z důvodu připojení ke stávce vyhlášené Českomoravskou konfederací odborových svazů by tento den byla naše MŠ uzavřena.

Omlouváme se za případné komplikace, které jsou s naším rozhodnutím spjaté. Zároveň bych vám rádi poděkovali za pochopení a podporu, které si velice vážíme. Věříme, že náš postoj přispěje k zachování kvality rozvoje Vašich dětí.

zaměstnaci MŠ


Kontakt

Mateřská škola Brno, Kárníkova 4, příspěvková organizace

Kárníkova 1531/4,
621 00  Brno
IČ: 70435961
549 273 307
ms.karnikova@seznam.cz
fp6kny2

Zobrazit kontakty

Projekty EU
Erasmus

Škola je zapojena do programu ERASMUS+ a je členem konsorcia statutárního města Brna.

Projekty EU
Projekty EU