PŘIPRAVOVANÉ AKCE NA BŘEZEN 2023

25.února 2023  |

Po zimě se konečně těšíme na dlouho očekávané jaro. Pranostika březen - za kamna vlezem pro děti z naší školky rozhodně neplatí. Seznamte se s připravovanými akcemi na první jarní měsíc tohoto roku.

Středa 1. března

Stimulačně edukativní skupina (poslední setkání)

Čtvrtek 2. března

Pondělí 6. března

Navštívíme Knihovnu Jiřího Mahena, pobočka Řečkovice.

V programu „ Večerníčky nejen v televizi“ se děti seznámí s knižní podobou známých večerníčků. Do knihovny půjdou dopoledne děti ze tříd Sluníčka a Berušky

Středa 8. března

Čtvrtek 9. března

Setkání s dentální preventistkou. Vzdělávací program je určen všem dětem, proběhne dopoledne postupně ve všech třídách.

Děti budou potřebovat svůj vlastní zubní kartáček.

Čtvrtek 9. března

Středa 22. března

Čtvrtek 23. března

Focení dětí – jarní sada. Fotit bude firma Prestige Photo od 7.45 hod. ve třídě Zahrádka. Bližší info o pozadí, formátech a ceně naleznete na letáčku v hale.

Čtvrtek 23. března

Věda nás baví

Pátek 24. března. EDIT  - AKCE ZRUŠENA ! DO KNIHOVNY PŮJDEME V ČERVNU!

Navštívíme Knihovnu Jiřího Mahena, pobočka Řečkovice.

Do knihovny půjdou dopoledne děti ze tříd Motýlci a Zahrádka

Pátek 24. března

Vynášení zimy - dopolední program u řeky Ponávky

Pondělí 27. března

Půjdeme společně na jarní koncert žáků ZUŠ Universum. Akce se uskuteční dopoledne v koncertním sále na Kořenského ulici.

Úterý 28. března

Loutkové představení „ O Jankovi a Andulce“.

Divadlo Zdeňka Ševčíka uvidí děti dopoledne v naší MŠ.

Středa 29. března

Čtvrtek 30. března

Pátek 31. března

Vystoupení dětí z Berušek ve stacionáři Naděje. Naše děti zde dopoledne potěší naše starší spoluobčany jarním pásmem básniček, písniček a tanečků. Z MŠ odchází v 9.30 hod.

Děkujeme, že dětem na tento den připravíte slavnostnější oblečení.

Další upozornění:

• Ve dnech 13. - 17.3. budou mít školáci jarní prázdniny. Naše MŠ zabezpečuje provoz, ale vzhledem k nižšímu počtu přihlášených dětí upozorňujeme rodiče na skutečnost, že třídy budou budou spojeny. Během těchto prázdnin se neuskuteční Sportík a Věda nás baví.

• Prosíme rodiče, kteří dosud neuhradili 800,- Kč za kulturní fond na druhé pololetí, případně nedodali hygienické potřeby, aby takto učinili.

Děkujeme za spolupráci